Coraz częściej dostajemy pytanie: Mam już ogród wykonany 10 lat temu, trawnik jest strasznie zaniedbany i chcielibyśmy go wymienić na nowy. Czy można to zrobić szybko, bez zniszczeń, a efekt ma być natychmiastowy? Odpowiadamy: TAK! możemy to zrobić!


Szybkie zerwanie starego trawnika to nie lada wysiłek jeżeli nie ma się odpowiedniego sprzętu. Dzięki profesjonalnej Amerykańskiej wycinarce Billy Goat SC181H robimy to precyzyjnie i szybko.

Przed przystąpieniem do prac należy sprawdzić podłoże gdyż nawet taka maszyna posiada swoje ograniczenia (w kamieniach nie pójdzie ?). Tutaj mieliśmy akurat prostą sprawę gdyż klient kilka lat wcześniej zakładał już nowy trawnik i dosypywał warstwę ziemi urodzajnej , więc wycinanie trawnika nie sprawiało większych problemów.

Po odpowiednim ustawieniu maszyny - mam na myśli tutaj prędkość jazdy oraz ustawienie żądanej wysokości wycinania zabraliśmy się do pracy. Wycinanie trawy trwało stosunkowo bardzo krótko. Więcej czasu należało poświęcić na jej zebraniu i wywiezieniu - ale dla Nas nie był to żaden problem.

Po wykonaniu powyższych prac pozostało już tylko wyrównanie terenu i rozłożenie dostarczonej trawy z rolki.
Mimo ulewy która towarzyszyła Nam podczas rozkładania, trawnik wygląda przepięknie tworząc natychmiastowy efekt.   

„Zielony dywan” jak go nie którzy nazywają cieszy oczy nie tylko inwestorów ale i Nas wykonawców.

wycinarkadodarnibillygoat.jpg
wycinanietrawnika.jpg
trawazrolki.jpg
trawnikzrolkilimanowa.jpg
trawawrolce.jpg