Projektowanie, zakładanie, aranżacja ogrodów Niepołomice

Nasza firma zajmuje się zakładaniem i projektowaniem ogrodów w Niepołomicach i okolicznych miejscowościach. Wraz z Architektem Krajobrazu tworzymy projekty ogrodów, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego chętnie spotkamy się z Tobą w Niepołomicach i okolicy, żeby dokładnie obejrzeć Twój ogród i ocenić, jakie prace trzeba wykonać. Chcemy poznać Twoje zainteresowania, ulubione rośliny, kolory, a nawet kształty. Wszystkie te informacje są ważne i potrzebne do wykonania jak najlepszego projektu ogrodu.

Po ustaleniu szczegółów, przystępujemy do wykonania projektu koncepcyjnego. Zawiera on podział ogrodu na różne funkcjonalne strefy – relaksu, gastronomiczne czy zabawy w zależności od tego, jakie będą Ci potrzebne. Rozplanujemy również położenie wszystkich roślin, drzew i kwiatów, co znacznie ułatwi późniejsze sadzenie.

1

Jakie masz ulubione rośliny?

2

Gdzie ma być Twój ogród?

3

Jakie strefy chcesz mieć w ogrodzie?

4

Wizualizacje 3D

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Dowiedz się, dlaczego to właśnie my mamy zrobić dla Ciebie ogród

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu i aranżacji ogrodów dla Niepołomic i innych okolicznych miejscowości. Wykonaliśmy już wiele projektów i wiemy, co jest ważne i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Swoje usługi wykonujemy kompleksowo – zajmiemy się nie tylko projektem, ale również założeniem ogrodu i wszelkimi pracami z tym związanymi. Posiadamy własny sprzęt, który dobraliśmy tak, żeby prace w ogrodzie przebiegały szybko i sprawnie, niezależnie od wielkości działki.

Wraz z projektantem stworzymy dla Ciebie ogród, który doskonale będzie pasować do niepołomickich krajobrazów czy stylu, w jakim został zaprojektowany Twój dom.

Usprawnienie pracy w ogrodzie w Niepołomicach

Poznaj naszą ofertę

Żeby usprawnić prace w ogrodzie w Niepołomicach warto pomyśleć o automatycznej kosiarce Husqvarna Automower. Pozwoli ona zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który trzeba poświęcić na koszenie trawy każdego tygodnia. Kosiarka kosi niezależnie od pogody, gdyż została odpowiednio zabezpieczona przed deszczem.

Dbanie o rośliny jest także łatwiejsze, kiedy w ogrodzie znajduje się automatyczny system nawadniania. Dzięki specjalnym czujnikom, podlewanie dostosowane jest do niepołomickiej pogody. Kiedy pada deszcz lub jest wilgotno – zraszacze nie włączą się. Kiedy jest susza, czujniki będą podlewały rośliny odpowiednią ilością wody. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko swój czas, ale również wodę.

Ceny projektów ogrodów
w Niepołomicach

Wszystko klarownie i wiesz za co płacisz!

Cena projektu ogrodu w Niepołomicach zależy od wielkości ogrodu oraz od rodzaju terenu – czy jest prosty, czy spadzisty. Cena zależy również od ilości prac projektowych, które trzeba wykonać. Do prac projektowych należy projekt oświetlenia, kostki, nawodnienia czy małej architektury. Elementy małej architektury to m.in. altany, grille, pergole czy place zabaw dla dzieci.

Kompleksowe zakładanie ogrodów Niepołomice

Obsługa od A do Z

Zajmujemy się nie tylko wykonywaniem projektów ogrodów w Niepołomicach i okolicy, ale również ich zakładaniem i aranżacją. Oprócz nasadzania drzew i krzewów wykonujemy także wszelkie inne prace, które są niezbędne do stworzenia pięknego i funkcjonalnego ogrodu.

Niwelacja terenu

Jedną z podstawowych czynności, które warto wykonać na początku prac w ogrodzie jest niwelacja terenu. Pozwoli ona odpowiednio wyrównać teren, żeby woda opadowa spływała w wyznaczone do tego miejsce, a nie gromadziła się w ogrodzie. Niwelacja to również dobry moment na kształtowanie wszelkich skarp i skalniaków, jeśli znajdują się one w projekcie ogrodu.

Systemy nawadniania

Początek prac to również dobry czas na zainstalowanie automatycznego systemu nawadniania. Wkopanie rur od nawadniania na tym etapie nie będzie sprawiało żadnego problemu. Później może to być kłopotliwe i może wiązać się z przesadzaniem roślin i niszczeniem trawnika.

Odpowiednie odwodnienie

Jeżeli w Twoim ogrodzie jeszcze długo po deszczu utrzymują się kałuże, to powinieneś pomyśleć o odpowiednim odwodnieniu. Gromadząca się woda nie jest zbyt dobra dla roślin i może powodować podmywanie korzeni i ich psucie. Nagromadzoną wodę deszczową można wykorzystać w celach retencyjnych czy do podlewania roślin w ogrodzie albo nawet w domowej toalecie.

Aktualna promocja - Wycena gratis

Aktualnie przy zamawianiu projektu ogrodu w Niepołomicach oferujemy wycenę gratis. Otrzymasz od nas przygotowany spis roślin wybranych do założenia ogrodu, a także rysunki techniczne z dokładnym projektem nasadzeń. Całą dokumentację przekazujemy w formie papierowej lub elektronicznej.

Tradycyjny czy nowoczesny?

Nasze aranżacje dopasowujemy do terenu oraz zabudowy, takich jak dom rodzinny, baseny, altany czy oczka wodne. Dlatego w naszej ofercie posiadamy zarówno projekty ogrodów tradycyjnych, jak i nowoczesnych, które doskonale sprawdzą się na terenie Niepołomic.

Zadzwoń

Jak zamówić projekt ogrodu w Niepołomicach?

Projekt ogrodu w Niepołomicach można zamówić telefonicznie lub przez formularz online na stronie. Wszystkie potrzebne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Napisz

Nasze realizacje ogrodów w Niepołomicach i okolicach

Zobacz, jakie ogrody zaprojektowaliśmy i założyliśmy na terenie Myślenic.

Sprawdź

Opinie

Poczytaj co o nas mówią
0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię

Używamy plików cookies.

Zamknij