Projektowanie, zakładanie, aranżacja ogrodów Łąkta

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i aranżacją ogrodów w Łąkcie i okolicach. Projekty, które wykonujemy są indywidualne i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wygląd naszych ogrodów dopasowujemy do obecnej zabudowy oraz do łąkieckiego krajobrazu.

Pierwszym etapem prac projektowych jest odwiedzenie Twojego ogrodu w Łąkcie czy okolicy i wykonanie dokładnego szkicu działki. Architekt Krajobrazu oceni także walory artystyczne krajobrazu oraz odnotuje, które elementy ogrodu mają pozostać bez zmian. Podczas takiego spotkania ustalimy także, jakie są Twoje zainteresowania, ulubione rośliny, kolory czy nawet kształty. Wszystkie te informacje pozwalają nam stworzyć projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Projekt ogrodu w Łąkcie i okolicy uwzględnia podział przestrzeni na funkcjonalne strefy, które sprawiają, że czas spędzany w ogrodzie jest jeszcze przyjemniejszy. Mogą to być strefy relaksu, reprezentacyjne, zabawy czy gastronomiczne. W projekcie znajduje się również plan nasadzeń z dokładnym rozmieszczeniem poszczególnych krzewów, kwiatów i drzew.

1

Jakie masz ulubione rośliny?

2

Gdzie ma być Twój ogród?

3

Jakie strefy chcesz mieć w ogrodzie?

4

Wizualizacje 3D

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Dowiedz się, dlaczego to właśnie my mamy zrobić dla Ciebie ogród

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu i projektowaniu ogrodów na terenie Łąkty i w okolicach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby. Chcemy, żeby nasze ogrody nie tylko doskonale prezentowały się przez cały rok, ale także żeby były funkcjonalne.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, a więc nie tylko zajmiemy się zaprojektowaniem ogrodu w Łąkcie czy okolicy, ale także przeprowadzimy wszystkie niezbędne prace od niwelacji terenu po nasadzanie drzew oraz krzewów i założenie trawnika z rolki czy siewu. Dysponujemy własnym sprzętem, który doskonale sprawdzi się również w tych mniejszych ogrodach.

Systemy ułatwiające pracę w ogrodzie w Łąkcie

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jednym z elementów, które znacznie ułatwiają prace w ogrodzie w Łąkcie i okolicy są automatyczne kosiarki. Pozwalają one zaoszczędzić mnóstwo czasu ze względu na to, że ich działanie jest całkowicie bezobsługowe. Kosiarki te koszą trawę każdego dnia, niezależnie od warunków pogodowych, czyli nawet wtedy, kiedy pada deszcz. Dzięki nim trawnik jest skoszony na odpowiednią wysokość oraz jest gęsty i zadbany.

Kolejnym ułatwieniem mogą być automatyczne systemy nawadniania. Ich zadaniem jest podlewanie roślin o zaprogramowanej porze w taki sposób, żeby do krzewów, kwiatów czy trawnika docierała odpowiednia dla nich ilość wody. System sterowany jest za pomocą specjalnych czujników deszczowych lub wilgotności, które nie włączą podlewania, kiedy będzie padać deszcz lub gleba będzie zbyt wilgotna. Automatyczne nawadnianie to doskonały sposób na oszczędność nie tylko czasu, ale również wody.

Ceny projektów ogrodów
w Łąkcie

Wszystko klarownie i wiesz za co płacisz!

Cena projektu ogrodu w Łąkcie uzależniona jest od wielkości działki oraz rodzaju terenu – czy jest on spadzisty czy prosty. Zależy ona także od ilości i rodzaju prac projektowych, do których wlicza się projekt kostki, oświetlenia, nawadniania czy małej architektury. Elementy małej architektury, które możemy wykonać, to m.in. altany, huśtawki, grille czy pergole.

Kompleksowe zakładanie ogrodów w Łąkcie

Obsługa od A do Z

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i zakładania ogrodów w Łąkcie i okolicy. Oznacza to, że zajmiemy się nie tylko stworzeniem projektu ogrodu, ale również jego realizacją. Wykonamy wszelkie niezbędne prace, takie jak niwelacja terenu, odwodnienie, nasadzanie drzew i krzewów czy automatyczne systemy nawadniania i kosiarki.

Niwelacja terenu

Na początku prac zajmiemy się wyrównaniem terenu, czyli jego niwelacją. Dzięki temu zabiegowi woda deszczowa nie będzie gromadzić się w różnych nierównościach czy zagłębieniach, co byłoby szkodliwe dla posadzonych roślin. Proces niwelacji pozwala także zaplanować, gdzie będzie spływać woda opadowa. Na tym etapie można także wykonać skarpy czy skalniaki, jeśli takie zostały uwzględnione w projekcie.

Odpowiednie odwodnienie

Warto również pomyśleć o odpowiednich drenażach i odwodnieniu. Będą one szczególnie przydatne w tych ogrodach w Łąkcie, w których kałuże utrzymują się jeszcze długo po deszczu i nie chcą wsiąkać w glebę. Nagromadzoną wodę deszczową można ponownie wykorzystać, np. do podlewania roślin w ogrodzie czy w domowej toalecie. Rozwiązanie to jest nie tylko ekonomiczne i pozwoli zaoszczędzić wodę, ale jest również ekologiczne.

Aktualna promocja - Wycena gratis

Aktualnie przy zamawianiu projektu ogrodu w Łąkcie oferujemy wycenę gratis. Otrzymasz od nas przygotowany spis roślin wybranych do założenia ogrodu, a także rysunki techniczne z dokładnym projektem nasadzeń. Całą dokumentację przekazujemy w formie papierowej lub elektronicznej.

Tradycyjny czy nowoczesny?

Nasze aranżacje dopasowujemy do terenu oraz zabudowy, takich jak dom rodzinny, baseny, altany czy oczka wodne. Dlatego w naszej ofercie posiadamy zarówno projekty ogrodów tradycyjnych, jak i nowoczesnych, które doskonale sprawdzą się na terenie Łąkty

Zadzwoń

Jak zamówić projekt ogrodu w Łąkcie?

Projekt ogrodu w Łąkcie można zamówić telefonicznie lub przez formularz online na stronie. Wszystkie potrzebne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Napisz

Nasze realizacje ogrodów w Łąkcie i okolicach

Zobacz, jakie ogrody zaprojektowaliśmy i założyliśmy na terenie Łąkty.

Sprawdź

Opinie

Poczytaj co o nas mówią
0/5
Ilość ocen:
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0
Dodaj opinię

Używamy plików cookies.

Zamknij